SIA “SELENA L” uzsāka savu darbību 16.01.1998 un pašlaik ir viena no vadošajām Latgales reģiona firmām datoru un to komponentu tirdzniecības jomā. Firmas galvenās darbības sfēras ir: datoru ražošana, lokālo tīklu un bezvadu tīklu risinājumi, datoru un plaša datoru komponentu un perifērijas iekārtu pārdošana (procesori, pamatplates, videokartes, cietie diski, atmiņa, printeri, skeneri, perifērijas iekārtu piederumi u.c.)

SIA “SELENA L” pašreizējā pieredze ļauj kvalitatīvi un par pieņemamu cenu veikt datoru, portatīvo datoru, monitoru, printeru remontu, modernizāciju, tehnisko apkopi un servisu. Mūsu speciālisti atjaunos datus no dažādiem bojātiem datu nesējiem.

Mēs esam grāmatvedības programmas “Tildes JUMIS” sertificētie izplatītāji. Pie mums var iegādāties šo produktu. Mēs pārzinām Tildes Jumja iespējas, ieteiksim jums piemērotāko risinājumu un nepieciešamības gadījumā sniegsim programmas atbalstu.

Kontakti

SIA "SELENA L"

Adrese: Kosmonautu 3, Rēzekne, LV-4604
E-pasts: info@selenal.lv
Mob. tel.: 64636773, 27070075

Mēs veicam lāzerprinteru un tintes printeru izejmateriālu atjaunošanu un uzpildi:

HEWLETT-PACKARD, LEXMARK, EPSON, CANON, XEROX, SAMSUNG, MINOLTA, BROTHER, SHARP, kas ievērojami palīdz ietaupīt naudas līdzekļus kopēšanas un drukas tehnikas ekspluatācijā. Individuāla pieeja katram klientam, liels piedāvātās produkcijas spektrs, ļauj atrast izdevīgākus nosacījumus datortehnikas, izejmateriālu piegādei un tās tehniskai apkopei. Firmai SIA “SELENA L” ir pieredze, kā arī nepieciešamā kompetence un finanšu resursi lielu pasūtījumu izpildei.