Šajā web lapā Jūs varat piedalīties izsolēs, kuras organizē SIA “SELENA L”, un iegādāties preces par ļoti izdevīgām cenām.

Katrai precei, tiek norādīts izsoles solis, izsoles sākuma un beigu datums, kā arī pievienots preces apraksts un fotogrāfijas. Izsoles laikā jūs varat veikt neierobežotu likmju skaitu un piedalīties vairākās izsolēs vienlaicīgi.

Lai piedalītos izsolē, jums ir jāizveido savs profils, kurš ļaus jums veikt likmes, izveidot savu izsoļu individuālo sarakstu, kā arī uzlikt atgādinājumus par jaunajām izsolēm. Savā profilā jūs varēsiet pārskatīt visas savas uzvarētās izsoles, kā arī visas izsoles uz kurām jūs esat pieteicies vai veicis likmes.

Veicot likmi preces cena tiek palielināta par summu, kas ir vienāda ar norādīto izsoles soli. Ja līdz izsoles beigām atliek mazāk nekā 20sec. un kāds izsoles dalībnieks veic savu likmi, izsoles beigu laiks tiek atlikts vēl par 20sec.

Par izsoles uzvarētāju kļūst persona, kura veic pēdējo soli ar augstāko cenu. Par to uzvarētājam tiks nosūtīts paziņojums uz e-pastu un norādīto tālruņa numuru.

Uzvarētājam prece ir jāizņem 7 dienu laikā pēc izsoles beigām. Par preci var norēķināties skaidrā naudā, ar bankas karti vai bankas pārskaitījumu. Jā prece netiek izņemta 7 dienu laikā un izsoles dalībnieks nebrīdina par to SIA “SELENA L” pārstāvjus, dalībniekā profils tiek bloķēts un tiek liegta iespēja piedalīties turpmākajās izsolēs.